Contactpersonen
RKC WION
Max Planckplaats 300
3068 ZH Rotterdam
010-4219160

       @RKCwion
       RKC WION


Contactpersonen

Bestuur
Patrick vd Abeelen – Voorzitter
Manon van ’t Sant – Secretaris
Albert Groeneveld – Bestuurder TC
Teun Bijlsma – Bestuurder Webcom
Adaja Mostert – Bestuurslid Algemeen
Contact via: info@wion.nl
Patrick Gabriels – Penningmeester
Contact via: penningmeester@wion.nl

Verenigingsmanager
Els Bijlsma
Contact via: verenigingsmanager@wion.nl

Senioren TC
Albert Groeneveld – voorzitter
Jolande Kuurstra – Scheidsrechters zaken
Wedstrijdsecretaresses: Maaike van Son en Claudia Vervuurt
Contact via: wzsenioren@wion.nl of 06-24461088

Jeugd TC
Eric Bax – voorzitter
Bianca den Besten – wedstrijdsecretariaat/aanschrijvingen
Contact via: wzjeugd@wion.nl of 06- 28343099

G-Korfbal
Kevin Zuidema – voorzitter
Dave van Vessem  – secretaris
Jordi Leentjes – wedstrijdsecretariaat/aanschrijvingen
Contact via: gkorfbal@wion.nl of 06-14414705

Kangoeroeklup
Rachel von Rotz
Manon van ’t Sant
Contact via: kangoeroeklup@wion.nl

Oefenwedstrijden/Toernooien
Els Bijlsma – jeugd
Claudia Vervuurt – senioren
Contact via: info@wion.nl

Vertrouwenspersonen
Linda Kicken
Eric Bax

Je kunt ook je vraag stellen via het Contactformulier WION

Contactpersonen

Stichting Sporthal W.I.O.N.
Ellen Goossens 06-29 29 27 47
Sporthal huren?!
Contact via: sporthal@wion.nl
(uitsluitend voor reserveringen, opties en prijzen)

Werving & Externe Betrekkingen
Teun Bijlsma
Contact via: webcom@wion.nl

Werkgroep WION Website
Jeroen Nederlof
Pieter Slim
Yolande Wigmans
Contact via: info@wion.nl

Kombifit
Trudy van Bregt
Contact via: kombifit@wion.nl

Tennis
Gerard Berkhof – voorzitter
Wim Mostert – secretaris
Contact via: tennis@wion.nl

Senioren Sportief
Anneke Verburg
Fons Tacq
Theo Albers    th.albers@wxs.nl

Nevenactiviteiten (CN)
Bart van Son – voorzitter
Kim Romijn – secretaris / kinderactiviteiten
Contact via: cn@wion.nl

Werkgroep Kantine
Steffanie Degenaars
Suzanne Gabriëls
Contact via: kantine@wion.nl

Agenda
Tosca Tunzi
Contact via: agenda@wion.nl

 

Je kunt ook je vraag stellen via het Contactformulier WION